Ubytovanie

Ponúkame Vám ubytovanie pri Oravskej priehrade.  

čítaj viac

Bazeny

Plavecký bazén a detský bazén

čítaj viac

Oslavy a Akcie

V našom penzióne možnosť usporiadania svadieb ,rodinných osláv ,stužkových ,školení...

čítaj viac

Ziva hudba

Každý piatok Vám spríjemní Vaše posedenie gorálska muzika.

čítaj viac

Slanícka izba

P6160227.JPGSlanická izba je hlavná časť komplexu Penziónu Osada. Nachádza sa v nej reštaurácia s terasami. Po rozsiahlej rekonštrukcii a nadstavbe poskytuje aj ubytovanie v izbách a apartmánoch.

 

 

 

DSCF0712.JPGReštaurácia Slanická izba s celodennou prevádzkou ponúka typické jedlá slo­venskej i medzinárodnej kuchyne, pri­pravené z hydiny, rýb, zveriny a ostat­ných druhov mäsa. V ponuke nechýba ani sortiment bezmäsitých jedál.

 

 

 

bb.jpgVynikajúce odrody, lahodné chute, rôzne značky vín objavíte v našej víno­téke. Pri výhľade na Oravskú priehra­du môžete degustovať najkvalitnejšie vína a pritom oddychovať.

 

 

 

IMG_1973.jpgV reštaurácii je možné usporiadať svad­by, rodinné oslavy, pracovné obedy, stužkové slávnosti, recepcie a rôzne pohostenia, podľa želania a predstáv klienta. Kapacita reštaurácie je 82.Chvíle strávené v Slanickej izbe spríjem­ňuje krb a každý piatok a sobotu goralská muzika. Na krbe sa nachádza­jú tabule s menami všetkých obcí, ktoré zatopila Oravská priehrada.

 

 

IMG_2063.jpgLetné terasy ponúkajú príjemné posedenie v bezprostrednej blízkosti Oravskej priehrady a to hlavne v letných slnečných dňoch. Kapacita terás je 42 miest.

 

 

 

Slanická izba poskytuje ubytovanie v dvojposteľových izbách alebo apar­tmánoch. Celková kapacita je 80 lô­žok. Každá izba je vybavená sprchou so sociálnym zariadením a televízo­rom. Apartmány majú balkón s výhľa­dom na Oravskú priehradu.

(+ 421)-43-5524880
(+421)-904 929 555

Kam vo voľnom čase?

Viac info
cards